Zip Your Lip 2016

De veertigdagentijd is een tijd van inkeer en bezinning en het stilstaan bij het lijden van Jezus Christus. Het is een mooie tijd om ook eens stil te staan bij kinderen die het niet zo goed hebben als de kinderen in Nederland. Ook de kinderen die in armoede leven verdienen een leven dat tot bloei komt. Daarom zullen de jongeren van FreeStyle op 20 en 21 februari meedoen met de actie Zip Your Lip.

Deze actie houdt in dat de jongeren 24 uur lang helemaal niets eten en alleen maar water of thee zonder suiker drinken. Geen brood, geen kauwgom, geen koffie, helemaal niets. Met deze actie willen de jongeren zoveel mogelijk geld ophalen voor ondervoedingsprojecten in onder andere Zimbabwe, Zuid-Soedan en Ethiopië. Het ingezamelde geld wordt gebruikt voor:

  • Onderzoeken van de kinderen op ondervoeding;
  • Behandelen van de ondervoede kinderen;
  • Het trainen van gezondheidswerkers;
  • Het trainen van de lokale bevolking;

Uw hulp is hierbij hard nodig, want wij kunnen niet zonder u. U kunt ons helpen door de activiteiten te bezoeken of door een (eenmalige) gift te geven.

Samen strijden wij tegen honger! Help mee!

Bezoek snel onze speciale actiepagina voor meer informatie!

Hieronder vindt u nog een promotiefilm gemaakt door de jongeren die meedoen aan deze actie.