Zaterdag 14 mei, fietstocht ”Als een lopend vuurtje”

Misschien heeft u het al in de agenda staan of heeft u er al iets van gelezen. Wij willen u graag uitnodigen voor de fietstocht op zaterdag 14 mei a.s. van de stichting ”Als een lopend vuurtje”. Wij als kerk openen de deuren op deze dag, vanaf 09.30 uur, zodat u zich kunt inschrijven voor een fietstocht.

Het thema van deze dag is FEEST, dit omdat het de 10e keer is dat er een fietstocht dag van het ”Lopend Vuurtje” wordt georganiseerd. Komt u ook mee feesten/fietsen? Het goede doel waarvoor gefietst wordt, is Stichting ”Brood voor weeskinderen”.

Een Lopend Vuurtje op de fiets, hoe vind je zo iets. We gaan er allemaal achter aan. Op pad, van kerk naar kerk, in dorp en stad. De vlam van Pinksteren drijft ons om te gaan.

logo_lopendvuurtje