“Wat is goed?” Een avond over medische ethiek

Esmé Wiegman, directeur van de NPV (Nederlandse Patiënten Vereniging), heeft in 2015 het boek “Wat is goed?” geschreven. Over alledaagse medisch ethische vragen, bekeken vanuit een christelijk perspectief.

Vragen zoals: “Wat wil ik weten bij een 20-weken-echo?”, “Wil ik mijn organen afstaan na mijn dood?”, ”Wil ik nog gereanimeerd worden?” en “Is de behandeling die mijn arts voorstelt nog wel echt zinvol in mijn situatie?”. Het zijn vaak ingrijpende en ingewikkelde vragen. Waar vind je antwoorden en wat zegt de Bijbel erover?

Deze avond zal Esmé Wiegman ons eerst iets in het algemeen vertellen over christelijke ethiek. Vervolgens zal zij in het bijzonder aandacht besteden aan orgaandonatie, een onderwerp dat dichtbij het jaarthema “Deel je leven” staat. Maar ook andere thema’s zullen aan de orde komen. Na afloop kunt u uw vragen stellen. U bent van harte uitgenodigd!

Wilt u mee, maar hebt u zich nog niet opgegeven? Laat dit dan weten aan Marjorie van den Heuvel. We rijden gezamenlijk naar Sliedrecht.

Datum : woensdag 15 februari 2017
Tijd : 20:00 uur, vanaf 19:30 uur koffie en thee
Plaats : de Voorhof (Gereformeerde Kerk Sliedrecht, Middeldiepstraat)
Kosten : er zal een pot staan voor een vrijwillige bijdrage aan deze avond