V&T SuperWaar – Je volgende stap in duurzaam boodschappen doen

Alfred Slomp heeft in de Gereformeerde Kerk in Sliedrecht al eerder een workshop gegeven met als titel “God in de supermarkt”. Nu heeft Alfred een boek geschreven: SuperWaar. Het boek is geïnspireerd door wat de Bijbel zegt over armoede en gerechtigheid en vertelt ons dat wij wel degelijk invloed hebben door de keuzes die we maken in de supermarkt. Alle aspecten van duurzaam eten worden besproken, maar ook de dilemma’s waar je tegenaan loopt als je anders wilt gaan eten.

Alfred komt nogmaals een avond verzorgen waarin hij met ons terug kijkt naar welke stappen wij hebben gezet in duurzaam eten. Tevens gaat hij door middel van een bijbelstudie wat dieper in op één of meerdere onderwerpen uit het boek. Het belooft voor iedereen weer een interessante en interactieve avond te gaan worden.

Bij onvoldoende deelnemers gaat de avond niet door.

vtsuperwaari

Datum    : woensdag 30 oktober 2019
Tijd         : 20.00 uur
Plaats     : De Voorhof (bijgebouw Gereformeerde Kerk Sliedrecht)
Kosten   : vrijwillige bijdrage

Klik hier om je op te geven voor deze activiteit.