V&T Leven om te werken of werken om te leven?

In onze huidige tijd en samenleving ligt een enorme nadruk op werken en carrière maken. De lat ligt dus hoog en er lijkt ontzettend veel te moeten, met als gevolg dat veel mensen burn-out verschijnselen hebben. In je werk moet je jezelf kunnen ontplooien, het moet een soort roeping zijn, een zinvolle invulling van het leven die jouw identiteit vormgeeft.
Christelijk ethicus en theoloog Gerrit de Kruijf zegt echter: werken is gewoon een harde noodzaak.
Door de nadruk op werk en consumentisme komt tevens de rust van de zondag in het geding. We werken hard om veel te verdienen en moeten vervolgens in een volgepropt weekend ons geld uit geven.
Geïnspireerd door twee hoofdstukken uit het boek “Ethiek Onderweg” van Gerrit de Kruijf en enkele passages uit de Bijbel zullen we deze avond samen met onze eigen predikant Carmen Melissant nadenken over werk en rust.

Datum : woensdag 29 januari 2020
Tijd : 20.00 uur (vanaf 19.45 uur koffie en thee)
Plaats : bijgebouw van de kerk
Kosten : vrijwillige bijdrage

Klik hier om je op te geven voor deze activiteit.