Vrijwilligers Judith Leysterhof

De Judith Leysterhof is een kleinschalig verpleeghuis in Boven-Hardinxveld, waar 20 dementerende ouderen wonen.

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die de verzorging willen ondersteunen in het welzijn van onze bewoners. Vindt U het leuk om een aantal uurtjes vrijwilligerswerk te doen in een gezellige werkomgeving? Misschien zijn we dan op zoek naar u.

Activiteiten die wij graag aanbieden aan bewoners zijn o.a. gezamenlijk koffie drinken, hulp bij ontbijt, lunch of diner, stukje wandelen, individuele aandacht. Ook maken wij af en toe uitstapjes buitenshuis of organiseren wij grotere activiteiten in huis waar we uw hulp bij kunnen gebruiken.

Mocht u interesse hebben in het verlenen van vrijwilligerswerk in de Judith Leysterhof kunt u contact opnemen met onze teamleidster, Anne-Marie Hijmans, telefoon 06 21 56 81 40 of mail a.hijmans@rivas.nl

csm_Judith_Leysterhof__1__57a567c1f3