Virtuele hofjeswandeling Haarlem 9 november

Voor mensen waarvoor de wandeling door Haarlem niet uitkwam, heeft het Gilde Haarlem een aantal zeer interessante ‘wandelingen’ ontwikkeld. Zij komen op locatie en aan de hand van prachtige beelden maken we samen een virtuele hofjeswandeling door Haarlem.
Deze stad is per slot van rekening met 23 hofjes – waaronder het oudste hofje van Nederland uit 1395 – niet voor niets hofjesstad nummer één in Nederland. Waren er in de zeventiende eeuw meer dan veertig, nu zijn er nog ruim twintig. Deze hofjes, uniek gelegen in het centrum van de oude stad, zijn vaak een oase van rust. Hofjes zijn een oerhollands fenomeen en Haarlem is een echte hofjesstad. Wilt u meer weten over de hofjes en hun bewoners, wandel dan virtueel mee.

Datum : donderdag 9 november 2017
Tijd : 14:30 uur (vanaf 14:15 uur koffie/thee)
Plaats : bijgebouw van de kerk
Kosten : vrijwillige bijdrage

Klik hier om op te geven