Veertigdagentijd en de kindernevendienst

“Geloof in het leven” is dit jaar het thema van de kindernevendienst in de Veertigdagentijd. De verhalen van deze periode gaan over Jezus, die op weg gaat naar Pasen. Maar ook over al die andere mensen, die iets van die weg meemaken. Ze ontdekken dat God een God van leven is. Ook als er ziekte is of verdriet, als mensen hulp nodig hebben of jun hand op houden. Steeds opnieuw blijkt dat mensen kunnen geloven in het leven. Want het licht van Pasen zal gaan schijnen.

Als verwerking zullen we met de kinderen een palmpaastak maken. Deze palmpaastakken zullen we in de stille week bezorgen bij de ouderen van onze gemeente.

Ook dit jaar willen we graag met de kinderen op Palmzondag ontbijten. De kinderen worden op zondag 9 april om 8.45 uur verwacht in het bijgebouw van de kerk. Om een idee te krijgen van hoeveel kinderen er komen zou het fijn zijn als je je van te voren opgeeft. Dit kan bij Angeliek van Wingerden. Je kunt ook het contactformulier onderaan deze website invullen.