Vacatures cathecheten m/v

Wegens stijgende belangstelling en aanvulling van de kerkenraad hebben wij behoefte aan extra krachten voor de geestelijke onderwijzing van onze jeugd. Hiervoor hebben wij 3 extra personen nodig.

Wij vragen:
Enthousiasme, humor en geduld, Bijbelkennis en oprecht gelovend. De werkzaamheden vinden ca. 20 zondagavonden per jaar plaats van 19.30 tot 20.30; voorbereiding kan op een zelf vast te stellen tijdstip.

Onze jeugd (12-17 jaar) biedt:
Een jeugdige visie op het geloof, afhankelijk van leeftijd kunnen leuke discussies ontstaan. Een voldaan gevoel als zij de mooie dingen van het geloof ontdekken. De werkzaamheden zijn pro Deo, maar zeker niet voor niets! U wordt begeleid met lesmateriaal, ervaren collega’s en muziek.

Reageren / meer informatie
Voor meer informatie over deze vacature…
Tips, aan- of opmerkingen over de catechisatie…
Ben of ken jij de persoon die we zoeken…
Twijfelt u of u voor deze functie geschikt bent…
Twijfelt u ergens anders over…
Zomaar…
… kunt u contact opnemen met de heer S. Ris.

 

cathecisatie