Uitnodiging open repetitie Jeugdkoor Op Weg

Aanstaande zondag 4 september hebben we de eerste repetitie van het nieuwe seizoen! De eerste repetitie is een ‘open repetitie’. Hou je van zingen en gezelligheid? Ben je tussen de 15 en 35 jaar? Lijkt het je mooi om door middel van zingen God groot te maken? Kom dan kijken, luisteren en meezingen bij onze open inlooprepetitie! Deze repetitie is zondagmiddag 4 september van 11:30 tot 13:00 uur. Vanaf 11 uur ben je welkom om koffie te drinken en gezellig te kletsen!

We repeteren het hele jaar door op zondag van 11.30 uur tot 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk in Boven-Hardinxveld aan de Jan Steenstraat 5 en hebben circa eens in de maand een optreden. Daarnaast hebben we het hele jaar door gezellige activiteiten die door de Ontspannings- en kampcommissie worden georganiseerd: ontspanningsavonden, dagjes uit en in oktober een kamp! Wees welkom!

286A5720