Uitnodiging gemeente-avond: maandag 29 oktober

Zondag 7 oktober hebben we in de diensten de gemeente geïnformeerd over het goede nieuws aangaande het beroepingsproces: de beroepingscommissie heeft het advies aan de kerkenraad uitgebracht om een beroep uit te brengen op Carmen Melissant uit Gorinchem; de kerkenraad deelt het enthousiasme en is dan ook voornemens een beroep uit te brengen op haar. We hebben intussen ook (via een digitaal nieuwsbericht) twee links doorgestuurd van diensten die Carmen leidde om u te informeren.

Maandag 29 oktober willen we u tijdens een gemeente-avond verder informeren. De avond zal beginnen om 20:00 uur en vanaf 19:45 uur bent u welkom voor koffie en thee. Onze consulente Mirjam Kollenstaart zal een introductie doen als consulent en de beroepingscommissie zal uitleg geven over het gevolgde proces. Carmen zal zichzelf hierna voorstellen en als kerkenraad zullen vertellen waarom we het advies van de beroepingscommissie graag overnemen. Na een korte pauze (waarin Carmen zal vertrekken) is er gelegenheid tot stellen van vragen en willen we de gemeente vragen om in te stemmen met dit voorstel om een beroep uit te brengen op Carmen Melissant.

We willen u graag uitnodigen voor deze gemeente-avond: uw aanwezigheid en inbreng wordt op prijs gesteld.

Kerkenraad – Gereformeerde Kerk Boven-Hardinxveld