Troost bij rouw

Op 15 oktober vertelt Evert van der Veen uit Emmeloord in de Gereformeerde kerk van Boven-Hardinxveld over ‘Troost bij rouw’. We kennen allemaal mensen ‘van voorbij’ die niet meer in ons midden zijn, maar wel in onze harten voortleven. Liefde gaat immers niet voorbij. Van de vele vormen van verlies is de dood de meest ingrijpende vorm die een grote invloed op ons leven heeft. Hoe gaan we daar mee om en kunnen we daarbij inspiratie vinden in de bijbel?

Evert van der Veen is uitvaartpastor, spreker en auteur van ‘Mensen van voorbij’, ‘Leven met een verlies‘ en Aan de grenzen van het leven’. Deze boeken zullen tegen gereduceerde prijs aanwezig zijn. Iedereen die zich door het onderwerp voelt aangesproken, is van harte welkom in deze laagdrempelige bijeenkomst op zondagmiddag met een speciaal karakter, die begint om 17.00 uur. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten met koffie en een broodje.