Themadienst: Beelden rondom Veertigdagentijd en Pasen

Aanstaande zondagmiddag, op 23 april om 17.00, is er een themadienst met ds. A.J.O. van der Wal uit Hoofddorp, waarin hij ons meeneemt aan de hand van beelden rondom de Veertigdagentijd en Pasen.

Dominee van der Wal vertelt: Geloven is voor mij een werkwoord. Er wordt een beroep op ons gedaan om ten volle te leven als verantwoordelijk mens in de huidige tijd. De kerkelijke boodschap krijgt voor mij ook juist haar kracht door ze te verbinden met de wereld van nu. Bij het onder woorden brengen van die boodschap kunnen gedichten, kunstwerken een rol spelen.

Hij zal ons beelden van kunstwerken laten zien en ons hierbij de verhalen van de Veertigdagentijd en Pasen vertellen. Samen zingen we passende liederen hierbij.

Het belooft een boeiende en inspirerende samenkomst te worden. Weet dat u en jij welkom bent!