Talentenveiling zaterdag 9 maart

Aanstaande zaterdag, 9 maart om 19.30 uur, is het zover: de talentenveiling! Tijdens deze avond worden talenten en diensten beschikbaar gesteld, waar vervolgens op geboden kan worden. De opbrengst van deze veiling is bestemd voor de nieuwbouw van het bijgebouw en het jubileum van Jeugdkoor Op Weg.

Er zijn inmiddels al meer dan 60 talenten die aangeboden worden. De inschrijving van talenten sluit donderdag 7 maart!

Naast deze biedingen kun je terplekke ook intekenen op lijsten met sportieve activiteiten (bootcamp, Zumba, wielrennen) en huishoudelijke ondersteuning (pannenkoeken en ramen zemen) of deelname aan een muzikaal diner.

We rekenen zaterdag ook op uw en jouw komst! Het wordt een gezellige avond met koffie en thee, u kunt hierbij een plak zelfgebakken cake kopen en we sluiten de avond af met een lekker glaasje, waarbij natuurlijk een bitterbal niet zal ontbreken.

Tot zaterdag!