Symbolisch persoonlijk object maken in de adventstijd

Op donderdag 8 december 2016 geeft mw. Mérie van Zandwijk-Rijnberk uitleg over symboliek bij het werken met natuurlijke materialen en gaan we ook zelf aan de slag met het thema advent en ons jaarthema ‘Deel je leven’. Mérie van Zandwijk is beeldend kunstenaar. Alleen en samen met andere kunstenaars verzorgt zij exposities door heel het land. Symboliek, kracht en puurheid gaan vaak samen in haar werken. Centraal daarin staat de natuur. De kunst van het vormgeven met plantaardig materiaal zoals bloemen, planten en bomen; eigenlijk alles wat de natuur voortbrengt.

Haar kunstwerken zijn meestal een samenspel van het plantaardig materiaal met hout, ijzer, brons, lood en/of steen.

Deze avond wordt voor alle materialen gezorgd. Wel moeten deelnemers een mesje, schaar en een grote schaal (35-40 cm doorsnede) meebrengen. Het is de bedoeling dat iedereen deze avond een persoonlijk stuk mee naar huis kan nemen.

Datum: donderdag 8 december 2016
Tijd: 20.00 uur, vanaf 19.45 uur koffie en thee
Plaats: bijgebouw van de kerk
Kosten:  € 15,00 per persoon

Er kunnen maximaal 15 personen meedoen aan deze workshop, dus wie het eerst komt…

fp_bloemwerk