SinterParty van FreeStyle groot succes

Afgelopen zondag 16 november 2014 vond er weer een jeugdavond van FreeStyle plaats, dit keer volledig in het thema van Sinterklaas.Hoewel de jeugd Sinterklaas niet meer zo beleeft als vroeger was de opkomst groter dan verwacht. Uiteindelijk zijn er ruim 20 jongeren op de avond afgekomen.

Met zijn allen hebben we er een heel gezellige avond van gemaakt met verschillende spellen van het populaire RTL4-programma ‘Ik hou van Holland’. Dan blijkt dat het toch erg lastig is om geen ja, nee of euh te mogen zeggen. Ook de druk van een tikkende tijdbom blijkt voldoende om de meest simpele vragen niet goed te beantwoorden. Het spellen van Nederlandse woorden, in het thema van Sinterklaas, ging erg goed!

Naast al het plezier en de lol was er vanzelfsprekend ook tijd voor een serieus gedeelte waar de bijbel bij betrokken werd. Het thema laat zich al raden, namelijk de discussie rondom de vorm van Zwarte Piet. Want hoe zou Jezus met deze hele discussie omgaan, dit in het licht van wat geschreven staat in Mattëus 22, vanaf vers 34. Daar staat immers geschreven dat het belangrijk is om je naaste lief te hebben als jezelf. De meningen liepen flink uiteen en er is een goede discussie gevoerd!

Al met al was het een heel gezellige avond en hopen wij dat op de volgende avond, 21 december 2014 vanaf 19:30 uur, minstens net zoveel jongeren de Jan Steenstraat weten te vinden. Dan staat de avond volledig in het thema van een kerstgala! De dresscode is dan ook gala!

Poster_16112014_kleurFreeStyle-16112014-2FreeStyle-16112014-3FreeStyle-16112014-4FreeStyle-16112014-5