Save the date: Schrijvers voor Gerechtigheid (7 mei 2017)

Op zondag 7 mei om 17.00 uur is er in onze kerk een themadienst over ‘Gerechtigheid’. We vinden het bijzonder dat de bekende akoestische band van Schrijvers voor Gerechtigheid aan deze dienst haar medewerking verleent. Ons oud-gemeentelid, ds. Ruben Schep is in deze dienst de voorganger.

Als kerk willen we zingen over de dingen waar Gods hart vol van is. Gods hart klopt voor gerechtigheid, maar toch zingen we daar weinig over. Daarom maakt Schrijvers voor Gerechtigheid nieuwe, Nederlandstalige liederen over gerechtigheid en armoede om te zingen in de kerk.

Tijdens deze themadienst zullen nieuwe liederen klinken om naar te luisteren, maar natuurlijk gaan we ook bekende liederen samen zingen met deze band. Het belooft een bijzondere dienst te worden waar een ieder heel hartelijk welkom is!