Rabobank Clubkas Campagne Jeugdkoor ‘Op Weg’

Help jij/helpt u ons aan nieuwe geluidsapparatuur?
Jeugdkoor Op Weg, bestaande uit 40 enthousiaste jongeren tussen de 15 en 35 jaar, treedt regelmatig op in Hardinxveld-Giessendam en omstreken. We zijn een gezellig, enthousiast, christelijk koor, dat volgend jaar alweer 45 jaar bestaat! Helaas is door het jarenlange gebruik de geluidsapparatuur versleten.  Hierdoor worden de instrumenten versterkt met een slechte kwaliteit, wat natuurlijk super zonde is! Inmiddels is er al een nieuwe geluidsinstallatie met nieuw mengpaneel, monitoren, kabels en versterkers uitgezocht, maar komen we voor onze wensen helaas nog geld tekort..

Daarom hebben we jouw/uw stem nodig! Helpt u ons, onze piano, gitaar, viool, basgitaar en dwarsfluit weer helder te laten klinken?
Voor het uitbrengen van jouw/uw stem ga dan snel naar www.clubkascampagne.nl

Alvast bedankt!

Klik hier voor het promotiefilmpje