Geannuleerd “Puber-ouder activiteit 15 maart 2020”

Hè hè eindelijk een activiteit voor jullie, pubers. Het is bekend dat jullie het niet makkelijk hebben met jullie ouders.  Daarom lijkt het ons goed een avondje bij elkaar te komen om te bespreken waar jullie zoal tegenaan lopen. Wat is de bedoeling? We hebben een avond gepland waarop jullie welkom zijn samen met een of beide ouders.  We kletsen met elkaar over verschillende onderwerpen. Dit kan gebeuren aan de hand van stellingen, een spel of een uitdagende activiteit. Hoe het er precies uit komt te zien verklappen we nog niet. Het wordt hoe dan ook gezellig!  Voor een colaatje en chips wordt gezorgd. Geef je op bij Esther en Erwin, liefst voor 9 maart VenT@pknbovenhardinxveld.nl

Datum : 15 maart 2020
Tijd : 19:00 uur
Plaats : bijgebouw van de kerk
Kosten : geen