Psalmen voor nu: Rechtvaardige Koning?!

Op 1 november is er in onze kerk een Psalmen voor Nu dienst. We zingen de psalmen in een modern jasje. De oude woorden weten ook de gevoelens van vandaag nog goed weer te geven. Sinds de lente van 2002 werkt het team van Psalmen voor Nu aan een nieuwe psalmberijming. Een berijming in hedendaags Nederlands, op nieuwe melodieën in de brede traditie van de moderne populaire muziek. Twaalf jaar later is het project voltooid. Alle psalmen zijn met een nieuwe tekst op nieuwe muziek gezet.

We nodigen je uit voor een (hernieuwde) kennismaking met de psalmen.

Dominee Sander Ris is de voorganger in deze dienst. We luisteren naar en zingen mee met de band onder leiding van Bastiaan van der Pijl. Een door de vorm laagdrempelige dienst, maar met teksten waar je je hart voor open kunt zetten en je hoofd mee kunt vullen. Het thema is: ‘Rechtvaardige Koning?!’

Weet je welkom in deze bijzonder mooie dienst, die begint om 17.00 uur.

psalmenvoornu