Praise-avond met Op Weg en Kinga Bán

Omdat er dit jaar geen Op Weg optreden was met Pasen in de Gereformeerde Kerk van Boven-Hardinxveld, willen we op een ander moment een optreden verzorgen. Dit doen we in de vorm van een praise-avond op vrijdagavond 29 mei om 20:00 uur. We zijn er trots op dat Kinga Bán, bekend van Psalmen voor Nu en Sela, haar medewerking zal verlenen aan deze avond.

De avond zal ingevuld worden met nummers van Op Weg, een aantal nummers van Kinga en ook zullen we samen een aantal nummers zingen. Een mooie avond vol muziek en daarnaast zal ds. Sander Ris ook als spreker invulling geven aan deze avond.

Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de kerk! Reserveren kan via reserveren@jeugdkooropweg.nl. De toegang is gratis, wel is er een collecte bij de uitgang.

Wij kijken uit naar deze mooie avond, we hopen dat u/jij net zo enthousiast bent als wij!

Jeugdkoor Op Weg

Praise avond