Passieconcert ‘Van liefde ongekend’

Op zaterdag 19 maart hopen de koren ‘De Levensbron’ uit Ridderkerk en ‘De Lofstem’ uit Hardinxveld-Giessendam samen een passieconcert te geven in kerkgebouw De Bron, Maasstraat 1, H’veld-G’dam. Het concert begint om 20.00u en de deur opent om 19.30u. Toegangskosten: 6 euro p.p. inclusief koffie/thee/fris.

Tijdens het concert zullen zij o.a. de passiecantate ‘Lam Gods’ uitvoeren, afkomstig uit het Paasoratorium ‘Van liefde ongekend’ van Johan Bredewout. Dirigente van ‘De Lofstem’, Carola Loeve, zal deze avond dirigeren. Dirigent van ‘De Levensbron’, Bert Kruis, is pianist. Verder werken Johan den Hoedt (orgel), Diana Abspoel (hobo) en Jeanette Jelier (fluit) mee aan dit concert. Lector is ds. Martin de Geus uit Ridderkerk.

Wij hopen op een mooie avond waarbij we met velen het lijdensverhaal van Jezus Christus mogen gedenken d.m.v. koorzang, samenzang en instrumentale muziek.

Passieconcert-Deinze