Paasnacht m.m.v. Jeugdkoor Op Weg

Op Stille Zaterdag, 15 april, is er om 21.30 een dienst in de paasnacht. De kerk is open vanaf 21 uur.

In de nacht van Pasen kijken we muzikaal en met woorden terug op de gebeurtenissen rond het lijden en sterven van Jezus en vóóruit naar het paasfeest! Vanuit het donker wordt het licht! De nieuwe paaskaars wordt binnen gedragen, een nieuwe tijd breekt aan.
Aan deze dienst werkt mee jeugdkoor Op Weg, onder leiding van Bastiaan van der Pijl. Zij nemen ons zingend mee van het lijden en sterven van Jezus naar Zijn opstanding. Teun Sterrenburg speelt op het orgel. De voorganger in deze dienst is ds. B.H. Steenwijk uit Nijkerk.

Het is goed om de oorsprong van ons Christelijk geloof samen te vieren. De Paasnachtdienst is voor iedereen vrij toegankelijk. Ook een mooi moment om iemand die niet zo bekend is met kerk of geloof mee te nemen!