Paasgroet (kaarten) actie

Zoals ieder jaar willen wij vanuit de diaconie u de mogelijkheid geven om een paasgroet te sturen. Dit jaar weer de kaartenactie van Kerk in Actie. In de envelop zit een dubbele kaart die naar een gedetineerde in Nederland gaat.

De bloemenkaart kan de gedetineerde zelf versturen, schrijft u daar dan NIETS op, maar plakt u daar wel een postzegel op. Deze kaart is geen paasgroet maar kan de gedetineerde het hele jaar versturen. Daarmee kan hij zijn contact met de buitenwereld in stand houden. Dat dat voor hem mogelijk wordt gemaakt, doet extra goed, aldus vele justitiepredikanten.

Zondag 13 maart wordt er na de dienst bij de uitgang aan u gevraagd of u zo’n kaart wil versturen.

Wij vragen u de kaart voor 17 maart te verzenden.

De Paasgroeten worden met Pasen in de penitentiaire inrichtingen uitgedeeld.

Nog een tip voor u als afzender: Schrijf nooit een adres of woonplaats op de kaart, maar wel altijd uw naam en u mag natuurlijk ook een gedicht of een persoonlijke groet meesturen.

Het sturen van een Paasgroet betekent: een teken van hoop geven.

DOET U MEE?

Paasgroetenactie 2016