Ouder-puber borrel

In een gezin draait het leven vaak om de kinderen, ook als ze inmiddels puber zijn. School, hobby’s, ruzies… het kost tijd en energie. Ouders schieten er soms zelf bij in. Toch is het goed om af en toe stil te staan bij wat je werkelijk van waarde vindt.

Als puber vind je die ouders vaak maar lastig. Waarom doen ze toch zo móeilijk? Waarom hebben ze altijd iets te zeuren?

Deze avond organiseren we voor zowel ouders als pubers. We beginnen ontspannen, met een hapje en een drankje. Omdat een gesprek met hun ouders voor pubers niet de meest favoriete bezigheid is, hebben zij na de borrel hun eigen uitdagende programma.

Met de ouders praten we verder over de puberteit. Hoe blijf je met je puber in gesprek? Hoe zorg je dat het thuis gezellig blijft?

We sluiten de avond natuurlijk gezamenlijk af. Van harte welkom voor alle ouders met pubers en pubers met ouders!

Heb je je nog niet opgegeven? Stuur dan even een mailtje naar Marjorie.

Datum: zondag 19 maart 2017
Tijd: 18:15 uur (na de jeugddienst)
Plaats: bijgebouw van de kerk