Open Repetitie van Jeugdkoor Op Weg

Aanstaande zondag is er een open repetitie van Jeugdkoor Op Weg.

Hou je van zingen en gezelligheid? Lijkt het je mooi om door middel van zingen God groot te maken? Kom dan kijken, luisteren en meezingen bij onze open inlooprepetitie van Jeugdkoor Op Weg! Deze repetitie is zondagmiddag 6 september van 14.00 tot 15.30.

We repeteren het hele jaar door op zondag van 11.30 uur tot 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk in Boven-Hardinxveld aan de Jan Steenstraat 5 en hebben circa eens in de maand een optreden. Ook als je denkt dat je niet zo goed kan zingen, kom langs, want ook zingen kun je leren!
Daarnaast hebben we het hele jaar door gezellige activiteiten die door de ontspannings- en kampcommissie worden georganiseerd: vier ontspanningsavonden, een dagje uit en in oktober een kamp!

Hierbij ben je van harte uitgenodigd! Neem ook gerust vrienden of vriendinnen mee (tussen de 15 en 35 jaar) Kan je 6 september niet? Kom dan gerust bij een andere repetitie langs. Om 11.00 uur staat de koffie al klaar!

Meer info? www.jeugdkooropweg.nl contact@jeugdkooropweg.nl

Jeugdkoor-Op-Weg-logo-zwart