Ontmoetingsavonden, (huiskamer) gesprekken

Passend bij het jaarthema ‘Open Huis’ willen we ook dit jaar in kleine groepen met elkaar in gesprek gaan bij gemeenteleden thuis. Tijdens deze ontmoetingsavonden kunnen we elkaar ontmoeten, elkaar beter leren kennen, samen praten en na denken over wat voor ons van belang is.

Bij een groothuisbezoek gaat het om een eenmalige ontmoetings‐ en gespreksbijeenkomst met ongeveer 10 gemeenteleden bij iemand thuis. Gemeenteleden ontmoeten elkaar in informele sfeer. We leren elkaar beter kennen, gaan met elkaar in gesprek rond een thema en delen met elkaar iets van ons leven, gedachten en geloof. De ervaring leert dat dit verdiepend en verbindend werkt in de gemeente.

Wijkgericht zullen we gemeenteleden uitnodigen om deel te nemen aan deze gespreksavonden.
De volgende data hebben we geprikt voor deze ontmoetingsavonden:

Morgenslag en Schildersbuurt 24-10-2017
Tienmorgen, Rivierdijk en buitengebied 15-11-2017
Koninginnen- en Gravenbuurt 25-01-2018

Kan u niet op de genoemde datum voor uw wijk, bent u natuurlijk welkom op een andere avond!
Geeft u het ook aan als u uw huis wilt openstellen voor een gespreksavond?
Aanmelden kan via Marjan den Breejen, René den Breejen of Esther Fijnekam.