Nieuws over de nieuwbouw

We zijn begonnen!

De eerste opdrachten aan leveranciers zijn toegezegd en afgelopen zaterdag zijn de échte voorbereidingen begonnen!

Aan de westzijde van de kerk is ruimte gemaakt en de bedoeling is dat er eind van deze week ‘units’ geplaats worden. Deze units zijn belangrijk omdat ze voor de rest van het jaar ons tijdelijke bijgebouw gaan vormen!

De kans dat in de komende weken uw of jouw telefoon gaat met de vraag van Neelke Bouter “Wil jij ons binnenkort meehelpen met de bouw? “ wordt nu echt groot……. Mocht je dat nu voor willen zijn, aanmelden bij Neelke mag altijd, we hebben véél hulp nodig de komende maanden!

Binnenkort informeren we u uitgebreider over de nieuwbouw. Via de Wegwijzer, nieuwsbrieven en website en natuurlijk op de gemeenteavond in maart.

de Bouwcommissie