Natte, maar mooie, Pelgrimstocht

Net als vorig jaar hebben diverse gemeenteleden weer een etappe gelopen van de pelgrimswandeling. Met auto’s zijn de deelnemers naar Groot-Ammers gegaan om vervolgens met de pont over te varen naar Schoonhoven. Vanaf Schoonhoven zijn de deelnemers met het openbaar vervoer naar Haastrecht gegaan.

De weersvoorspellingen en de uitkomsten daarvan waren niet ideaal. De deelnemers lieten zich niet tegenhouden door de regen en zijn vanaf Haastrecht naar Schoonhoven gewandeld. Een mooie route, die onder meer langs de schitterende rivier de Vlist leidde. Naast de mooie uitzichten was er onderweg gelegenheid om, onder het genot van een kop koffie, een broodje te eten en gezellig bij te kletsen.

Van de wandeling zijn vanzelfsprekend ook foto’s gemaakt en deze zijn vanaf nu te vinden in ons fotoalbum.

Pelgrimstocht (8)