Muzikaal concert

Op zaterdag 7 februari stroomde de kerk vol voor een concert.
Naar aanleiding van de talentenveiling van Jeugdkoor Op Weg, had de winnaar samen met de aanbieder van het talent het huiskamerconcert vergroot naar een heus concert in de kerk. En hier hebben heel veel mensen van mee genoten!Aan dit concert werkten mee:
Bastiaan van der Pijl (orgel / piano)
Annelise Dijksman (harp)
Tine de Kloe (hobo)
Allet Mudde (trompet)
Annemieke Romeijn (viool)Tijdens het concert werd er geluisterd en gezongen door de bezoekers. Er klonken bekende liederen in het programma, van Opwekking en Taizé, En instrumentale intermezzo’s , onder andere Beethoven, Bach en Händel, maar ook van de bekende Italiaanse (film)componist Ludovico Einnaudi.
Prachtige kleine muziek en geweldig mooi samenspel.

In de pauze was er bewondering voor het talent van de musici, terwijl men genoot van koffie, thee en iets lekkers.

Het was een schitterende avond, die na te luisteren is op de website www.kerkdienstgemist.nl

Bij de collecte aan de uitgang werd er 1100 euro opgehaald voor het team Bergverzetters van de actie Alp d’Huzes.
http://deelnemers.opgevenisgeenoptie.nl/teams/de-bergverzetters/

De foto’s van dit Muzikaal concert zijn nu te vinden in ons fotoalbum.
__0