Middag voor ouderen en alleengaanden

Graag willen wij het nieuwe seizoen beginnen met een gezellig uitstapje. U wordt op dinsdag 12 september om 14.00 uur bij de kerk verwacht. We gaan deze middag varen op de Graafstroom, vertrek vanuit Alblasserdam richting Oud Alblas, Bleskensgraaf enz. Op de rondvaartboot drinken we een kopje koffie/thee met ……

Na afloop gaan we weer richting kerk waar de tafels gedekt zullen staan voor een heerlijke pannenkoekenmaaltijd.
Kinderkoor Op Pad heeft deze middag haar eerste repetitie van het seizoen er weer op zitten. De kinderen van het koor zullen, met de leiding, de tafels dekken en wij zullen samen met hen de maaltijd gebruiken. Zo kunnen jong en minder jong elkaar ontmoeten.

U wordt van harte uitgenodigd voor deze middag, neemt u ook gerust iemand mee. U kunt zich uiterlijk t/m 5 september opgeven bij onderstaande personen. Geeft u gelijk even door indien u opgehaald wilt worden.

Connie Fijnekam 0184 615518
Marjan den Breejen 0184 616137
Laura Houweling 0184 618036