Laatste zondag kerkelijk jaar

Vanmorgen in de dienst op deze laatste zondag van het kerkelijk jaar, herdachten we de mensen die ons het afgelopen jaar ontvallen zijn. Dominee Bruijn preekte over de opwekking van de jongeling van Naïn: over de twee stoeten die elkaar tegen komen. De stoet van het leven heerst boven de stoet van de dood. Het licht is sterker dan het duister.

We zongen en luisterden naar prachtige zang en muziek van vocalgroup Testify.
“Steek een kaars aan tegen al het duister,
als een teken in een bange tijd,
dat ons leven niet in wanhoop eindigt
dat de vrede sterker is dan strijd.
Want het licht is sterker dan het donker
en het daglicht overwint de nacht,
zoek je weg niet langer in het duister,
keer je om en zie Gods nieuwe dag.”

U vindt de foto’s van deze dienst in ons fotoalbum.

286a8555