Kom jij ook naar FreeStyle?

Ben jij 15 jaar of ouder en vraag jij je soms ook wel eens af wat je moet doen op je zondagavond? Niets leuks op televisie en je hebt ook geen zin om aan je schoolwerk te zitten. Kom dan naar FreeStyle!

Eens in de maand wordt er een heel gezellige avond georganiseerd voor jongeren.
Deze avond staat in het teken van veel gezelligheid, een hoop lol met iedereen en een klein momentje waar we serieus zijn.

De eerstvolgende avond is op zondag 19 april 2015 van half acht tot half tien. Iedereen is welkom! Je hoeft geen lid te zijn van onze kerk en al jouw vrienden mogen ook mee komen. Een hele mooie bijkomstigheid is ook nog eens dat het volledig gratis is, maar dat er wel allerlei lekkere hapjes zijn!

Kom jij ook?!
Je hoeft je niet aan te melden, je mag gewoon binnen komen lopen!
Vertel al je vrienden over FreeStyle en neem ze gezellig mee!

poster