Kindervoorstelling: God hoort je overal

Op biddag, woensdag 11 maart 2015, is er een kinderdienst in onze kerk gehouden. Geen gewone dienst, maar een theatervoorstelling speciaal voor kinderen van 4 – 12 jaar oud.

De voorstelling werd gegeven door de bekende artiest Matthijs Vlaardingerbroek uit Den Haag. Hij is verhalenverteller, buikspreker en goochelaar.

Voor de kinderen en hun ouders was er een leuke theatervoorstelling opgezet, waarbij (hand)poppen een grote rol speelden. Maar ook verschillende goocheltrucs kwamen voorbij, want hoe kon het bijvoorbeeld dat de waterkan maar niet leeg raakte? Natuurlijk bevatte de voorstelling een krachtige boodschap en kon iedereen iets beleven van het mooie verhaal dat hij te vertellen had.

Vanaf nu zijn de foto’s in ons fotoalbum te vinden.

Biddag_12032015 (13)