Kinderkoor Op Pad begint weer!

Beste kinderen van Op Pad,

We gaan weer beginnen! We starten het nieuwe seizoen op dinsdag 29 augustus a.s. Tot dan!

Nog geen lid, maar houd je van: ZINGEN EN DANSEN ?? Dan zijn we op zoek naar jou!!

We beginnen het nieuwe seizoen op dinsdag 29 augustus a.s. in de bijzaal van de Gereformeerde Kerk. De deur is vanaf 15:20 uur open en om 15:30 uur beginnen we met zingen. De kinderen van groep 1, 2 en 3 van de Regenboogschool worden opgewacht op het schoolplein en lopen met elkaar naar de kerk. Hier staat wat drinken en een snoepje klaar. Om 16:15 uur is de repetitie weer afgelopen.

Dus ben jij tussen de 4 en 14 jaar en houd je van zingen en dansen, dan zien we je graag op dinsdag 29 augustus. Kom gerust een keertje kijken.

Nog vragen?? Wij beantwoorden ze graag!!

Groetjes,
Annelies van der Pijl
Ilona Meerkerk
Jacqueline de Boon