Kerstproject “De Lofstem”

Dit jaar kunt u een aantal weken als projectlid aansluiten bij koor “De Lofstem”. Vanaf dinsdag 30 oktober kunt u 8 repetities mee repeteren voor ons kerstoptreden. Wij treden dit jaar op tijdens de kerstnachtdienst in de PKN Gereformeerde Kerk te Giessendam/Neder-Hardinxveld (Stationsstraat) op 24 december 2018 om 20.30u. Kosten voor deelname als projectlid zijn 20 euro per persoon. (Mocht u na dit project besluiten dat u vast lid van ons koor wilt worden, krijgt u de 20 euro retour.)

Het motto van ons koor is: iedereen is welkom.
Het chr. gemengd koor “De Lofstem” uit Hardinxveld-Giessendam is opgericht in 1937 en bestaat dus al meer dan 80 jaar. Het is een interkerkelijk koor met leden uit ongeveer 9 verschillende kerken in Hardinxveld en daarbuiten. Sinds 30 augustus 2011 is Carola Loeve onze dirigent. De repetities vinden plaats in het bijgebouw van de PKN Gereformeerde Kerk Boven-Hardinxveld, Jan Steenstraat 5 te Hardinxveld-Giessendam. Wij repeteren iedere dinsdagavond van 20.00 uur tot 22.00 uur, onderbroken door een pauze waarbij koffie en thee wordt geschonken. Natuurlijk bent u ook op iedere dinsdagavond van harte welkom om eens een kijkje te nemen bij één van onze repetities en te zien of u ons koor wil komen versterken! We hopen u te zien!