Kerstconcert Gospelkoor ‘Shine’ en Jeugdkoor ‘Op Weg’

Gospelkoor ‘Shine’ en Jeugdkoor ‘Op Weg’, o.l.v. Bastiaan van der Pijl, geven op zaterdag 9 december 2017 een kerstconcert.

Speciale gast deze avond is Nina den Hartog. Nina is 19 jaar, woont in Bergambacht en is de winnares van Idols 2016. Dit jaar heeft ze het roer volledig omgegooid en wil ze zich helemaal richten op het zingen van christelijke muziek. Hierover zegt ze: “In de kerk is het enige verschil met de toeschouwers dat ik de microfoon vasthoud, het gaat niet om mij maar om het samen God groot maken”.

En dat gaan we zeker doen! Het belooft een prachtig concert te worden waarin we Gods naam groot mogen maken!
Het concert wordt gegeven in schouwburg ‘De Nieuwe Doelen’.
We hopen u bij het kerstconcert te zien!
Kaartjes zijn verkrijgbaar via deze link.