Kerkbalans: Mijn Kerk verbindt

Hartelijk dank dat u onze kerk steunt, niet alleen met uw betrokkenheid van samen kerk zijn, maar ook met uw financiële bijdrage.
Dankzij u is onze kerk een plek van betekenis voor onze gemeente. Een plek die verbindt en waar veel mensen zich thuis voelen.

Door mee te doen met Actie Kerkbalans maakt u dit mogelijk, doet u in 2017 ook weer mee?

De kerk kan alleen bestaan dankzij de financiële steun van haar leden, van mensen zoals u. Met deze steun hebben we in het afgelopen jaar samen veel tot stand kunnen brengen in onze gemeente. Denk aan de vele activiteiten in het Jeugdwerk en het programma van Vorming en Toerusting.

Wilt u het komende jaar dit belangrijke werk weer steunen door uw bijdrage in de Actie Kerkbalans? Eind december kunt u de enveloppe van de kerkbalans voor 2017 in uw brievenbus verwachten. Alvast dank!

Met vriendelijke groet, namens het College van Kerkrentmeesters, Leonard van Hoven

kb_poster_60x80-page-001