Jongerenreis Taize naar Libanon

Unieke kans voor iedereen van 18-35 jaar!

Onze kerk is door Kerk in Actie benaderd om 2 jonge mensen deel te laten nemen aan een jongeren evenement in Libanon. Kerk in Actie is erg enthousiast over dit grote jongerenevenement dat van 22-26 maart 2019 zal plaatsvinden in Beirut, de hoofdstad van Libanon. Het evenement is een unieke samenwerking tussen 12 verschillende kerken in het Midden-Oosten en de Taizé-gemeenschap in Frankrijk. In totaal worden er 1600 deelnemers verwacht: 1100 uit het Midden-Oosten en 500 uit Europa. Kerk in Actie maakt met financiële ondersteuning de deelname van een aantal jongeren uit het Midden-Oosten mogelijk.

Als Kerk in Actie zullen we met een groep jongeren aan dit bijzondere evenement deelnemen. Als gemeente steunen we het project ‘Versterk de kerk’ in het Midden Oosten. Word je hier enthousiast van? Neem dan het document uit de bijlage even door en contact op met Alice Stam.