‘HOED’-concert Flutamuze

In het kader van hun 10 jarig jubileum geeft het bijzondere ensemble Flutamuze op vrijdag 18 november om 20.00 uur een concert in de Gereformeerde Kerk in Boven-Hardinxveld .

Een uur muziek van alle tijden en uit alle windstreken – van het jaar 1400 tot het jaar 2000 op blokfluiten, viool, nyckelharpa, gitaar, klavecimbel, viola da gamba, theorbe en vihuela. Een verrassende en boeiende mix van oude muziek uit de Barok en Renaissance, maar ook de volksmuziek komt hier aan bod. Dus … voor elk wat wils! Daarbij zal er een korte uitleg gegeven worden over de rijke variatie aan muziekstukken en instrumenten.

Er is veel te zien en te horen, dus ook kinderen zullen zich niet snel vervelen bij dit bijzondere concert. Na afloop is er onder het genot van een hapje en drankje gelegenheid tot vragen stellen en nader kennis maken met de instrumenten.

De toegang is gratis; een vrijwillige bijdrage in de “HOED” wordt op prijs gesteld.

hoed