‘God in de supermarkt’

Een bijbels verantwoorde keuze

Biologisch, vegetarisch, duurzaam, fairtrade en dierenwelzijn, tegenwoordig veel gehoorde begrippen en wie weet spreken die u of jou aan. Onder de titel ‘God in de supermarkt’ geven Alfred Slomp en Arjan Schoonhoven twee workshops. Vanuit hun studententijd zijn zij geraakt door het onrecht en de pijn van medemens, natuur en dier. Op een praktische wijze geven zij inzichten om een bijdrage aan een betere wereld te kunnen leveren, onder andere in het doen van onze boodschappen. Zij laten zich inspireren door hoe Jezus omging met de arme en de behoeftige. De workshop verkent de keuzes die we in de supermarkt hebben
en maken, helpt argumenten te begrijpen en verbindt deze met een helder ethisch kader. De workshops zijn actief, sociaal, informatief en gaan in een hoog tempo een serieuze, maar niet te zware dialoog aan. Er wordt veel materiaal gebruikt uit actuele documentaires en websites.

Datum : donderdag 18 en 25 januari 2018
Tijd : 20:00 uur (vanaf 19.30 uur koffie/thee)
Plaats : De Voorhof, Middeldiepstraat 6, Sliedrecht
Kosten : vrijwillige bijdrage

Klik hier om op te geven