Glas-in-loodkruisje maken

Deze avond maken we een glas-in-loodkruisje door middel van de Tiffanytechniek.

De techniek van Tiffany kun je ook voor andere doeleinden gebruiken. In de basis is het enkel een manier om verschillende stukjes glas met elkaar te verbinden. Dit is wat je ook bij glas-inlood doet. Maar met de Tiffany-techniek kun je veel verfijnder werken. De techniek wordt ook wel koperfolietechniek genoemd. Afhankelijk van het aantal aanmeldingen wordt deze workshop gehouden in het atelier van Glasario in Culemborg of in het bijgebouw van de kerk. Voor alle materialen wordt gezorgd. Het is de bedoeling dat iedereen aan het eind van de avond een kruisje mee naar huis kan nemen.

Datum : woensdag 21 maart 2018
Tijd : 19.30 uur (vanaf 19:30 uur koffie en thee)
Plaats : Afhankelijk van het aantal deelnemers
Kosten : 20 euro

Klik hier om op te geven