Geloof verbeeld in kleur

Lezing door theoloog / beeldend kunstenaar Anne-Marie v.d. Wilt Tijdens de lezing zal de kunstenares en theologe Anne-Marie van
der Wilt met beeldmateriaal laten zien dat kleuren tot de geloofsverbeelding spreken.

Want kunst en kleur leveren in haar ogen een belangrijke bijdrage aan de zingeving van het bestaan. Zij probeert in haar werk via
beeldtaal een brug te slaan tussen de verhalen van geloof en Bijbel naar het leven van alledag. Bij haar lezingen is er meestal veel interactie met de zaal waardoor de lezing een levendig karakter krijgt…

Als predikant, theoloog en beeldend kunstenaar werkt Anne-Marie van der Wilt voor kerken, ziekenhuizen, zorgcentra, huizen van bewaring en andere instellingen. Daar ervaart ze dat verbeelding en kleurgebruik van groot belang zijn voor de geloofsbeleving en beleving van zin in het bestaan. Anne-Marie was op 2 april te gast bij Annemiek Schrijver in het KRO/NCRV tv-programma “de Verwondering” (nog te bekijken via uitzending gemist).

Datum : donderdag 16 november 2017
Tijd : 20:00 uur (vanaf 19:45 uur koffie en thee)
Plaats : bijgebouw van de kerk
Kosten : vrijwillige bijdrage

Klik hier om op te geven