Ga mee … wandelen – woensdag 17 januari

Niet alleen te voet een afstand afleggen maar even tijd nemen voor elkaar. Heerlijk in de buitenlucht kun je je gedachten ordenen of uiten. Wandelenderweg komen de mooiste gesprekken op gang. Soms luchtig en soms met diepgang. En al wandelend vallen er geen ongemakkelijke stiltes, want er is altijd iets te zien of te ontdekken. Ook al denk je: dit rondje heb ik al  zo vaak gelopen, toch is lopen in de natuur nooit hetzelfde. Want we beseffen niet altijd hoe mooi we wonen tussen de weilanden met de kenmerkende watergangen met knotwilgen en de rivier De Merwede. De rivier kan gladjes zijn en een fraaie blauwe (weer)schijn hebben, maar datzelfde water kan woest en onstuimig zijn met schuimkoppen die beuken tegen de kribben en de dijk. Zo kan het ook in ons dagelijks leven zijn en wat is het dan mooi om samen op pad te gaan. Net als wanneer we vreugde en geluk met elkaar. En… je leert ook mensen op een andere manier kennen. Met elkaar meelopen, letterlijk en figuurlijk. Nu we richting het najaar gaan, zijn we al snel geneigd om lekker te gaan bankhangen. Begrijpelijk, maar lekker met elkaar even stappen: daar knapt ieder mens zo van op. En wellicht krijg je zo de smaak te pakken dat je denkt: jammer dat het maar 1x in de maand is!

Waar: start bij de kerk voor het welbekende rondje Tiendweg
Wanneer: elke 3e woensdag van de maand
Opgeven hoeft niet, je kunt altijd zo aansluiten.