Foto’s Musical Esther

De kinderen van Kinderkoor Op Pad hadden lang geoefend en afgelopen zaterdag 20 juni was het dan zover: de musical ‘Het dagboek van Esther’. In de musical werd het bekende Bijbelverhaal van Esther uitgebeeld.

Het verhaal van Esther, Mordechai en Haman is een overbekend Bijbels verhaal. Het dagboek van Esther vertelt ons een van de moedigste verhalen uit de wereldgeschiedenis: een burgermeisje wordt koningin. Met lef en liefde, door Gods kracht, redt ze haar volk van een dramatische ondergang.

De kerkzaal veranderde in een marktplein in Oosterse sferen, in een paleis en er vond zelfs een complete bruiloft plaats. Dit alles met zang, dans en muziek met de boodschap: God zorgt voor ons!

Als u niet bij de musical bent geweest, heeft u zeker wat gemist. Dat bleek wel uit de staande ovatie die de kinderen kregen. Maar: u kunt hier alsnog een klein beetje sfeer proeven van de musical, de foto’s staan namelijk online in het foto-album. Ook leuk om nog eens na te genieten!

Musical Esther (1111)