Foto’s clubkamp “Beestenbende” online

Zoals elk jaar, zijn de kinderen van de clubs de afgelopen dagen rond Hemelvaart weer op kamp gegaan. Het thema van het clubkamp was dit jaar ‘Beestenbende’ en was gedurende het hele kamp te merken. Voor de kinderen en de leiding was het een erg leuke tijd, met heel veel zon en gezelligheid.

Inmiddels is iedereen weer redelijk bijgekomen van het weinig slapen en gezellig feest vieren. Het enige wat nu nog rest is het nagenieten van de vier dagen kamp. Dat kan natuurlijk uitstekend met de foto’s.

Deze zijn daarom vanaf nu te vinden in het fotoalbum. Hieronder staat ook nog een korte compilatiefilm van het kamp.

Veel kijkplezier!

Indien u bepaalde foto’s wilt downloaden, is dat mogelijk via de volgende links:

Foto’s woensdag 13 mei 2015

Foto’s donderdag 14 mei 2015

Foto’s vrijdag 15 mei 2015

Foto’s zaterdag 16 mei 2015

Heeft u liever niet dat bepaalde foto’s op de website staan, dan kunt u dit doorgeven via communicatie.gkbh@gmail.com. Vermeld hierbij duidelijk om welke foto het gaat.