Filmavond; Pay it forward

Docent maatschappijleer Eugene Simonet (Kevin Spacey) geeft zijn leerlingen de opdracht iets te verzinnen wat de wereld kan verbeteren. Zijn elfjarige leerling Trevor (Haley Joel Osment) verzint een systeem waarin iedereen aan wie een gunst wordt verleend, drie anderen zoekt om een gunst aan door te geven; ‘verder te betalen’. Trevor wil zijn ideeën omzetten in daden. Eerst probeert hij het leven van een dakloze op te bouwen, maar de drugs blijken sterker te zijn dan zijn hulp. Vervolgens probeert hij een klasgenoot te redden van zijn pestkoppen, maar ook die blijken sterker. En dan besluit hij zijn eenzame leraar te koppelen aan zijn alcoholische moeder (Helen Hunt).
De film is gebaseerd op het boek van schrijfster Catherine Ryan Hyde, die zelf ook de organisatie ‘Pay it Forward’ oprichtte met als doel anderen te helpen en zo stapje voor stapje de wereld een betere plek te maken.

Datum : vrijdag 26 januari 2018
Tijd : 19:30 uur (vanaf 19:15 uur koffie en thee)
Speelduur : 123 minuten
Plaats : bijgebouw
Kosten : vrijwillige bijdrage

Klik hier om op te geven