Filmavond – Left Luggage

Left Luggage is een aangrijpende film van Jeroen Krabbé over een jonge studente die moeite heeft met de Joods-orthodoxe opvoeding van haar gastgezin.

Het speelt in Antwerpen in de jaren zeventig. Chaja is een jonge studente filosofie, die als kinderverzorgster gaat werken bij een Joods-orthodoxe familie Kalman. Chaja is zelf Joods, maar heeft toch grote moeite met de strenge regels binnen het gezin.

Ze bouwt een goede relatie op met het vierjarige zoontje Simcha, dat niet kan praten, maar ze kan met de vader van Simcha (Jeroen Krabbé) moeilijk overweg. Ondertussen is haar eigen vader op zoek naar twee koffers die hij tijdens de Tweede Wereldoorlog begraven heeft.

‘Left Luggage’ is het regiedebuut van acteur Jeroen Krabbé, gebaseerd op het boek ‘Twee koffers vol’ van Carl Friedman. Edwin de Vries bewerkte het boek tot een scenario. Naast Krabbé zelf spelen Isabella Rossellini en Maximilian Schell rollen in de film. ‘Left Luggage’ werd meerdere keren onderscheiden.

Datum : vrijdag 20 januari 2017
Tijd : 20:00 uur, koffie en thee vanaf 19:45 uur
Plaats : bijgebouw van de kerk
Kosten : vrijwillige bijdrage