Vrijdag 4 oktober Filmavond Babam ve Oğlum

Sadik vertrok als rebellerende tiener naar Istanbul om carrière te maken als journalist en liet zijn familie achter op het platteland. Jaren later verliest Sadik tijdens de militaire coup in 1980 zijn vrouw en belandt hij in de gevangenis, waar hij wordt gemarteld.
Na zijn vrijlating reist hij samen met zijn zoontje Deniz terug naar zijn familie op het platteland, om erachter te komen of de band met zijn eigen vader nog wel te herstellen valt. In Turkije groeide dit prachtige melodrama, dat de complexiteit van familierelaties toont door de ogen van drie generaties, uit tot één van de meest succesvolle films aller tijden.

Datum : vrijdag 4 oktober 2019
Tijd : 20.00 uur
Plaats : De Voorhof (bijgebouw Gereformeerde Kerk Sliedrecht)
Kosten : vrijwillige bijdrage