Extra ZWO – collecte 19 augustus

De opbrengst van deze collecte willen we geven aan het project, waar onze gemeenteleden Adri en Duur van Wingerden actief mee zijn;
het St. Michael Girls Hostel in New- Delhi, India.

In het ‘St. Michaelhostel’ in New Delhi, de hoofdstad van India, worden bedreigde meisjes opgevangen. Gebeurt dit niet, dan is de kans groot dat zij in de prostitutie belanden. Vaak is de vader van de meisjes onbekend en werkt de moeder in de prostitutie. Aan hun lot overgelaten, zwerven zij rond in de onveilige sloppenwijken van de stad.

Binnen het St. Michael hostel hebben ruim tachtig meisjes, tussen vier en vijftien jaar oud, een veilig thuis gekregen. Zij krijgen onderdak en onderwijs in het tehuis. Het is bijzonder om te zien hoe de meisjes veranderen als ze in aanraking komen met het Evangelie.

Dit project valt onder de stichting HVC (Hulp Vervolgde Christenen).

In de dienst van 19 augustus zullen Adri en Anna de Ruijter (zij zit ook in de werkgroep) aan de hand van een power point vertellen over hun werk in het Hostel. In september 2017 zijn zij daar voor het laatst geweest om de handen uit de mouwen te steken en is het gebouw met verf en reparatie werkzaamheden enorm opgeknapt. Het is de bedoeling dat dit wordt voortgezet. De werkgroep koopt ook schoolspullen voor de meisjes en biedt zonodig medische hulp. Door de verkoop van Eisbein (Adri en Duur zijn hier mee gestart) komt er extra geld binnen. Christenen krijgen het steeds moeilijker in India. Binnenkort zijn daar de verkiezingen en ook het hostel is op
zijn hoede. We hopen en bidden dat het hostel een veilig onderkomen mag blijven voor deze meisjes!
Voor en na de opknapbeurt
Een gift overmaken kan ook; rekeningnummer ABN AMRO: NL 51 ABNA 0561 455139 t.n.v Stichting HVC projectnummer 8075.
De ZWO-commissie;

Nel de Jong, Willeke Kooistra, Geja Sterrenburg, Alice Stam en Ingrid Bron